O spoločnosti

dsc-0121.jpg

 
Spoločnosť EURIS, spol. s r.o., vznikla v roku 1994 so sídlom v Rožňave ako obchodná spoločnosť so zameraním na predaj poľnohospodárskej techniky na slovenskom trhu.Táto činnosť je jednou z kľúčových v našej sortimentnej skladbe dodnes. EURIS, spol. s r.o. je výhradným dovozcom poľnohospodárskych strojov od výrobcov Agrostroj a.s., Pelhřimov, Ravak a.s. Strojírny Rožmitál a Humpolecké strojírny Humpolec a.s. - Trac-Lift. Pre uvedené stroje dodávame originálne náhradné diely, zabezpečujeme servisnú činnosť a v neposlednom rade tiež administratívnu činnosť súvisiacu s dovozom a uvedením strojov na slovenský trh. Stroje a náhradné diely sú ponúkané prostredníctvom siete predajcov v jednotlivých regiónoch, s ktorými máme dlhodobé obchodné vzťahy.
 
Spoločnosť EURIS, spol. s r.o. pristúpila v priebehu svojho vývoja k rozšíreniu sortimentu o oblasť komponentov vstupujúcich do strojárenskej výroby, ako sú pružiny, obrábané, tvarované a zvárane diely. Pre túto oblasť bola okrem obchodnej činnosti postupne zavedená aj výrobná činnosť. Hlavnou snahou našej spoločnosti a neoddeliteľnou súčasťou podnikovej kultúry je v maximálnej možnej miere prispievať k budovaniu dlhodobých vzájomne výhodných obchodných vzťahov s našimi odberateľmi a dodávateľmi. Hlavnými atribútmi sú v tomto smere kvalita dodávaných produktov, pružná reakcia na požiadavky zákazníkov, komunikácia a v neposlednom rade cenová výhodnosť.
 
EURIS, spol. s r.o. má pre oblasť výroby a obchodnej činnosti v segmente strojárenských komponentov zavedený a certifikovaný systém riadenia kvality podľa normy ISO 9001:2008.
 
Ďalšou oblasťou v sortimente spoločnosti je predaj kvalitného značkového tovaru od renomovaných zahraničných výrobcov záhradnej, lesnej a  komunálnej techniky, záhradného náradia a domácich spotrebičov.
 
Taktiež predaj stavebných materiálov pre oblasť Rožňavy a okolia. V širokom rozsahu predávaného tovaru je možné nájsť základné stavebné materiály (tehly, omietky, izolácie a pod.), hutnícky materiál, ostatný materiál (dlažby, sadrokartónové systémy), stavebné náradie a tiež doplnkový sortiment (napr. vodovodné batérie a pod.). Zákazníkom ponúkame aj prepravu materiálu na určené miesto vlastnými dopr. prostriedkami.
 
Sortiment spoločnosti možno teda rozdeliť do piatich základných skupín:
  • poľnohospodárska technika,
  • záhradná technika, záhradné náradie, domáce spotrebiče,

  • strojárenské komponenty - pružiny, obrábané diely, zvárané zostavy,
  • pružiny,
  • stavebné materiály.